Wieczór z aktorką – Beata Deutschman

Wieczór z aktorką – Beata Deutschman

Bohaterką lutowego spotkania z cyklu Wieczór z aktorką w sosnowieckim Artkwarium była Beata Deutschman. Pochodząca z Leżajska, absolwentka Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach przy Gliwickim Teatrze Muzycznym, swój debiut na deskach sosnowieckiego teatru miała w sztuce „Świętoszek” na podstawie komedii Moliera. Było to w 2004 roku i od tego czasu Teatr Zagłębia stał się dla niej drugim domem. 
Pani Beata zdecydowanie jest jedną z najlepiej śpiewających aktorek w kadrze sosnowieckiego teatru, o czym nie raz przekonali się widzowie. 
Na spotkaniu w Artkwarium aktorka podzieliła się z zebranymi tajnikami wykonywanego zawodu. Opowiedziała o swoich ulubionych kreacjach scenicznych, o sztukach, w których grało jej się najtrudniej oraz o blaskach i cieniach wykonywanego zawodu.
Po raz kolejny okazało się, że to widzowie są motorem napędzającym aktorów. Nie zdziwił więc fakt, że wśród publiczności, były osoby, które piętnastokrotnie oglądały ten sam spektakl, właśnie dla gry aktorskiej Pani Beaty. I to jest prawdziwa magia teatru, że wielokrotne oglądanie tego samego przedstawienia, to w gruncie rzeczy oglądanie za każdym razem czegoś nowego. 
Osobiście lubimy takie zabiegi, dlatego zapraszamy wszystkich do teatru. 
Najbliższe spektakle z udziałem Beaty Deutschman, poniżej:

Przewodnicy Miłości. Rewia Związkowo-Robotnicza. 20, 21, 22, 23 lutego oraz 29 marca. 
Dead Girls Wanted. 29 lutego oraz 1 marca. 
Prezent urodzinowy. 20 marca. 
Pomoc domowa. 21,22 marca.

fot.Paweł Bogacz

Dodaj komentarz