Skankan w Jazz Club Komin

Skankan w Jazz Club Komin

W piątek wszystkie drogi miłośników muzyki Ska prowadziły do sosnowieckiego pubu Jazz Club Komin, gdzie swój koncert miał Skankan.
Nie lada gratką dla fanów była uroczysta premiera nowego klipu, w którym wokalnie udzielał się również Marek z Booze&Glory.


I to właśnie on jako gość specjalny wsparł Skankan na scenie w trzech utworach m.in. w ” Żonie”, który zadedykował swojej żonie Asi.
W chórkach tego wieczoru można było usłyszeć znane w Zagłębiu wokalistki: Alex Sin oraz Gabi.
Kolejną niespodzianką było premiera nowego utworu „Kołysanka” dedykowanego zmarłemu przed kilku laty Darkowi. Warto dodać, że na specjalne zaproszenie wśród publiczności można było zobaczyć żonę Dareczka-Olę oraz ich córkę.
Ci, którzy przybyli na koncert na pewno się nie zawiedli. Małe kluby mają to do siebie, że panująca w nich atmosfera zbliża wykonawców z publicznością. A zdecydowanie Jazz Club Komin należy do kameralnych lokali. A jeśli dodamy do tego wszystkiego, że publiczność prawie w całości składała się ze znajomych zespołu, co nikogo nie dziwi, bo przecież zespół grał w swoim mieście, to od razu wiadomo, że dobra zabawa trwała do białego rana.

fot. Paweł Bogacz

Dodaj komentarz