Exlibris + Votum 27.10 w Chorzowie

Exlibris + Votum 27.10 w Chorzowie

Exlibris i Votum zapraszają na wspólną trasę koncertową w październiku 2018!
Koncert otworzy Here On Earth!

Bilety w cenie 25 pln dostępne są online już teraz: https://www.exlibrisband.com/site/shop/tickets-poland-tour-2018/

Exlibris to polsko-fiński zespół założony w 2003 r. w Warszawie, łączący w swojej muzyce klasyczne metalowe riffy z niebanalnymi formami i symfonicznym rozmachem.
Pod koniec czerwca ukazał się ich nowy album „Innertia”, przez wielu krytyków nazwany poważnym kandydatem do tytułu płyty roku w swoim gatunku. „Innertia” jest pierwszym albumem Exlibris nagranym w nowym składzie – z Grzegorzem Olejnikiem na stanowisku perkusisty i fińskim wokalistą Riku Turunenem za mikrofonem – i stanowi odważny krok w nowe muzyczne rejony, będąc czymś więcej, niż tylko płytą heavy metalową.
W październiku Exlibris powraca na polskie sceny z nowym koncertowym setem udowadniającym, że nowy materiał stworzony jest do grania na żywo!

https://www.exlibrisband.com/
https://www.facebook.com/exlibrisband/
https://www.youtube.com/user/ExlibrisTV

Votum

Progmetalowcy z Warszawy mają na koncie już 4 albumy //Time must have a stop, Metafiction, Harvest Moon, Ktonik// oraz liczne trasy i festiwale w całej Europie!

Muzyka Votum łączy w sobie oniryczne, subtelne granie emocjami z mroczną i nostalgiczną atmosferą. Dynamicznie równoważy ciężkie metalowe riffy ze współczesną elektroniką, tworząc bardzo ciekawą, nietypową mieszankę.

Na tej trasie zespół podzieli się z Wami materiałem zarówno z świetnie przyjętego :ktonik: jak i nadchodzących wydawnictw!
https://www.facebook.com/Votumpage/
http://www.votumband.pl/
https://www.youtube.com/user/votumband

Koncert otworzy katowicka grupa Here On Earth prezentująca klimatyczną stronę progresywnego rocka i metalu. Zespół jest aktualnie w trakcie nagrań swojego drugiego albumu!

https://www.facebook.com/hereonearthpl/
http://www.hereonearth.pl
https://www.youtube.com/hereonearth

Start: 27.10.2018 godz. 19.00
Miejsce: RED & BLACK Chorzów, Rynek 13/4, 41-500 Chorzów

źródło: https://www.facebook.com/events/280431036099003/

Dodaj komentarz

Zamknij menu